Házená Nové Veselí

Turnaj v Brně

Ani družstvo mužů nezahálí v přípravě na účinkování v jarní části soutěže. Svoji zimní přípravu zaměřilo především na fyzickou kondici. Družstvo po této stránce připravuje nový kondiční trenér, který zaměřil své tréninky především na rozvoj rychlosti a dynamiky.
Svoje tréninkové úsilí mohli hráči naplno využít v neděli 17. února, kdy zajížděli na kvalitně obsazený turnaj do Brna. V prvním utkání narazili novoveselští a prvoligový domácí tým a zvítězili 26:20. Ve druhém utkání je čekalo druholigové družstvo Telnice, se kterým hráli v prvním poločase vyrovnanou partii (12:11). Ve druhé půli si novoveselští vybudovali až 14ti brankový náskok, ale v závěru polevili a zvítězili "pouze" 30:21. V posledním utkání je čekal slovenský prvoligový tým Malacek. I v tomto utkání předvedli házenkáři z Vysočiny své fyzické předpoklady a zvítězili hladce 37:28.