Házená Nové Veselí

Turnaj v Třeboni

Mladší dorostenci Nového Veselí se v rámci přípravy na jarní část sezony zúčastnili turnaje v Třeboni. Pro Novoveselské to byl první turnaj po fyzické přípravě. V některých částech utkání jim proto vázla souhra v útoku. Tento nedostatek se projevil především v 1. poločase utkání s Třeboní, který Novoveselští prohráli 8:11. V druhém poločase pak hru zpřesnili a hráli se soupeřem vyrovnanou partii. V prvním poločase utkání s Pískem ji pro změnu nefungovala obrana, v druhé půli ji však zlepšili a utkání dotáhli do vítězného konce. "S výkonem hráčů jsem spokojený. Přestože naše hra ještě měla určité nedostatky, důležité je, že hráči k turnaji přistoupili zodpovědně a hráli všechna utkání s nasazením.", dodává trenér Novoveselských Ladislav Materna.

Výsledky

Nové Veselí - Havlíčkův Brod    19:9, (8:6)
Nové Veselí - Třeboň    18:21, (8:11)
Nové Veselí - Písek    24:17, (12:12)

Branky: Bláha Roman 6, Prokeš Martin 5, Najman Pavel 11, Zvoník Ladislav 7, Hajčman Martin 13, Daněk Tomáš 5, Hron Pavel 12, Kazatel Denis 2